تبلیغات
همه چیز درمورد زنان و مردان - سردکننده های جنسی زنان

.... عشق ... روابط .... ازدواج ....


Admin Logo
themebox Logo

جاوا اسكریپت

نویسنده :غزاله ملوس
تاریخ:شنبه 10 دی 1390-04:35 ب.ظ

سردکننده های جنسی زنان

سردکننده های جنسی زنان

چرا باید سرد كنندهای جنسی را بشناسیم ؟

عشق ورزی یكی از مهمترین اجزاء سازنده یك رابطه پایدار و لذت بخشه؛ در روابط جنسی، رابطه جسمی و رابطه عاطفی دو چیز مهم هستن.

در روابط كوتاه مدت كه بیشتر با هدف رسیدن به اوج لذت و ارگاسم صورت میگیره، تاكید بر روی رابطه بدنی و جسمیه اما اگه خواهان یك رابطه بلند مدت با همسرتون هستین نمی تونین صرفا به برقراری یك رابطه جسمی بسنده كنین و خیالتون رو راحت كنین كه فقط به صرف عمل دخول و سكس میتوانین زندگی شیرین و خوبی را تجربه كنین.

(بقیه در ادامه مطلب)
 
برای اینكه بتوانین رابطه جنسی تون رو همیشه گرم نگه دارین و به فراخور اون زندگی شیرینی رو تجربه كنین باید نیازها و خواسته های طرف مقابلتون رو هم در نظر بگیرین و با شناسایی رفتارهایی كه موجب سرد شدن رابطه تون میشه از عواقب احتمالی اون جلوگیری كنین.

 

مردان زیر برای خانمها سرد كننده  و بی ارزش هستند:

1. مردهایی كه با بدن زنها آشنا نیستن.

2. مردهایی كه بیش از حد روی بدن زن خشونت اعمال میكنن.

4. مردهایی كه به هنگام سكس كثیف كاری میكنن(قابل توجه كسانی كه در اثر فیلمهای پرنو گرافی تمایل دارن منیشان را بروی بدن زن خالی كنن، شكلات به بدن زنان بمالن و ادرارشاون را روی سینه های زنان خالی كنن و ...... هزار جور كثافت كاری دیگه)

5. مردهایی كه بیش از حد خشونت اعمال میكنن.

6. مردهایی كه از بهداشت شخصی پایینی برخوردارن.(قابل توجه كسانیكه دهانشون همیشه بوی بد میده، ناخنهایشون بلند و زیرشان پر از چركه، بدنشون بوی عرق متئفن میده، دستهایشون پینه های زبر و خشن داره ، پاها و جورابهای بد بو و كثیف دارن، ریش های پشمالو دارن و ...... )

7. مردهایی كه بیش از حد به ظاهر، قیافه و سرو و وضع زن اهمیت میدهن(قابل توجه كسانیكه به اندام زنانشان خیلی توجه میكنن و خود وجود زنانشون را فراموش میكنن)

8. مردهایی كه زن ها را بر اساس ارگاسم(رسیدن به اوج لذت جنسی) او طبقه بندی میكنن(قابل توجه كسانیكه مدام از همسرشان میپرسن"ارضاء شدی؟" و بجای اینكه به عشق ورزی در رابطه رو بیارن، اشتباها به ارگاسم بدنی زن توجه میكنن و ارگاسم جسمی زن را برای خود موفقیت میدونن و به اون میبالن!)

9. مردهایی كه زن را مجبور به معاشقه ی ...... میكنند(قابل توجه كسانیكه خودخواهانه همسرشون رو وادار میكنن و اجبار را بر رابطه شون حاكم میكنن!)

10. مردهایی كه زیاده از حد نگران عملكرد و توان جنسی خودشون هستن( قابل توجه كسانیكه مدام در این خیالن كه زود انزالی دارم ، آلتم كوچیكه ، نمیتونم بیشتر از 10 دقیقه سكس كنم و ........ )

11. مردهایی كه با تلویزیون روشن عشق ورزی میكنن!( قابل توجه كسانی كه دوست دارن مثل بازیگرای فیلمای پرونوگرافی با همسرشان رفتار كنن و به جای سكس كردن با خانومشون در ذهنشون با هنرپیشه فیلم سوپر سكس میكنن!)

12. مردهایی كه هروقت مست یا نئشه هستن نیاز جنسی پیدا میكنن و حتما باید در این اوقات سكس كنن.

13. مردهایی كه بلافاصله پس از اتمام سكس و اطفاء شهوت به لحاظ احساسی و عاطفی از زن دور میشن.

14. مردهایی كه وقت كافی صرف تحریك كردن زن شون و پیش نوازش نمیكنن و بلافاصله سراغ عمل دخول میرون.

15. مردهایی كه عادات شخصی زشت و چندش آور دارن( دست كردن در بینی، گرفتن ناخنها روی زمین، آروغ كندن، باد در كردن، عطر تند زدن و ....... از جمله عادات چندش آور برای زنان میباشه!)

16. مردهایی كه دوست ندارن به همسر خودشون معاشقه ..... بدهن(قابل توجه كسانی كه گفتن كلمه دوستت دارم رو برای مردا عار میدونن و مردی رو به سختی و بی احساسی میدونن)

17. مردهایی كه اشتغال ذهنی وسواس گونه و بیش از حدی به بدن خود دارن(قابل توجه پروش اندام كاران)

18. مردهایی كه با دیگران خوش رفتار نیستن(قابل توجه كسانیكه مدام تویه كوچه و خیابون و در حال رانندگی به این و اون فوحش میدن و به مردم احترام نمیگذارن)

19. مردهایی كه زنشون رو دوست ندارن و نسبت به اون هیچ احساسی ندارن/