تبلیغات
همه چیز درمورد زنان و مردان - ارضا نشدن و تمایل وحشتناک زن

.... عشق ... روابط .... ازدواج ....


Admin Logo
themebox Logo

جاوا اسكریپت

نویسنده :غزاله ملوس
تاریخ:شنبه 10 دی 1390-02:50 ب.ظ

ارضا نشدن و تمایل وحشتناک زن

ارضا نشدن و تمایل وحشتناک زن :مکارم الاخلاق : امام صادق (ع) فرمود : « اگر یکی از شما به همسرش نزدیک شود و سپس برخیزد و او را ارضا نکند ، همسر او اگر به یکی سیاه زنگی دست یابد ، به او متوسل می شود . پس به هنگام نزدیکی ، شوخی و بازی و ملاعبه کنید که لذت بخش تر و بهتر است و زن بهتر ارضاء می شود.»


(بقیه در ادامه مطلب)
احساس شهوت زن در مقابل مرد :مکارم الاخلاق : از امام صادق (ع)روایت شده است که فرمود : « زن ۹۹ بار بیشتر از مرد لذت و شهوت را احساس می کند ، ولی خداوند عز و جل او را به رشته حیا مقید کرده است . »
مطیع ، صبور و آرام :اگر زن بهتر ارضاء شود ، عقده هایش باز شده و اعصابش راحت می شود .
زنی که از شوهر خود راضی شود و مرد نیز به تمایلات جنسی او پاسخ دهد ، مطیع ، حرف شنو و صبور می شود و مرد هر چه بگوید عمل می کند ، حتی اگر بی ارزش ترین چیزها باشد .
تربیت فرزندان :وقتی زن به همسر خود محبت و علاقه پیدا کرد ، به فرزندش نیز بیشتر علاقمند می شود ، ولی اگر زن شوهرش را دوست نداشته باشد ، بچه را از شوهرش می داند و مثل امانت با او برخورد می کند و در تربیت فرزند اهتمام نمی ورزد ، لذا این کودک از نظر تربیت و پرورش در فقر به سر می برد و ممکن است در آینده احساس کمبود کند و لااوبالی بار آید .
احساس نشاط و آرامش :اگر زن از لحاظ جنسی و غریزی تأمین نشود و ارضاء نشود ، در وجود خود آرامش نمی یابد و مانند کسی است که وقت ادرار نیم دیگر ادرار خود را در مثانه نگاه دارد و یا مانند کسی که وقت مدفوع دچار یبوست شود . وقتی ادرار و مدفوع راحت تخلیه شد ، انسان احساس آرامش کامل و سبکی و نشاط می نماید ، به همین نسبت نیز هنگامی که منی زن در وقت جماع خارج شود ، احساس نشاط و آرامش می کند و اخلاق و رفتارش بهتر می شود . این بدان علت است که شوهر او را از نظر جنسی تأمین کرده است ، لذا در پی تشکر بر می آید و همیشه دوست دارد کاری کند که محبت او نزد شوهرش بیشتر شود .
موفقیت در زندگی :این امر ثابت شده است که زنان و مردانی که در زندگی موفق بوده اند ، به روابط جنسی و زناشویی اهمیت زیادی می داده اند . در این صورت زن و شوهر در تفاهم کامل به سر برده و برای یکدیگر احترام قائلند و در مسائل مختلف ، خود تصمیم گیرنده نهائی بوده و راه دخالت دیگران را در زندگی می بندند و استقلال فکری خود را حفظ خواهند کرد . این امر باعث می شود زن و شوهر متقابلاً در نظر فامیل یکدیگر از احترام بسزایی برخوردار باشند